Меню Закрити

Доступне нове програмне забезпечення Autodesk 2022 для освітніх установ

З 23 березня 2021 роки програми Autodesk версії 2022 стануть доступними для учнів, викладачів і навчальних закладів, які відповідають вимогам, через Освітнє співтовариство Autodesk.

Учні та викладачі, які підтвердили своє право на доступ до програмного забезпечення Autodesk в освітніх цілях, можуть безкоштовно скористатися однокористувальницькою підпискою на програмне забезпечення 2022 версії в рамках плану Autodesk Education. Термін дії однокористувальницької підписки прив’язаний до плану Education, який складає один рік з дня підтвердження відповідності вимогам.

ІТ-адміністратори і викладачі, які відповідають вимогам, що розгортають багатокористувальницькі та мережеві ліцензії для освітніх установ, отримають доступ до програмного забезпечення Autodesk 2022 через Освітнє співтовариство. Багатокористувальницькі/мережеві ліцензії діють протягом одного року і можуть бути потім продовжені за умови, що викладач або ІТ-адміністратор, відповідальний за установку і розгортання в класі підтверджує (повторно) відповідність вимогам на доступ до освітнього ПО Autodesk; крім того, користувачі можуть завантажувати новіші версії програмного забезпечення Autodesk.

 

З питань щодо придбання програмного забезпечення Autodesk MoldFlow, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:

(044) 502-33-35,
(068) 990-45-86  Київстар
(095) 026-70-90  Vodafone

або за e-mail:   common@arcada.com.ua