Меню Закрити

BIM проектування в Revit з використанням бібліотек продукції Ruukki. 10 березня о 11:00 (EEST, UTC + 3) Вебінар

BIM проектування в Revit з використанням бібліотек продукції Ruukki

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, та інженерно-будівельна компанія Rauta запрошують Вас на вебінар, де розкажуть про використання бібліотек виробів RUUKKI при моделювання стін і покрівлі в Autodesk Revit.

При проектуванні будинків зі збірних заводських виробів інженери-конструктори та архітектори на практиці стикаються з необхідністю моделювання сімейств для створення BIM моделі, що часом забирає багато часу. Щоб допомогти проектувальнику та прискорити процес моделювання провідні виробники створюють, підтримують і оновлюють бази сімейств для BIM програм.

На вебінарі ми покажемо Вам як працювати з бібліотеками RUUKKI в програмі Autodesk Revit на прикладі створення стін і покрівлі з сендвіч-панелей. Компанія Rauta, постачальник комплексних будівельних рішень, надає проектувальникам бібліотеки ProdLib, які включають в себе сімейства, вузли, елементи кріплення і документацію.

Бібліотеки ProdLib для Autodesk Revit

Використовуючи дану бібліотеку для Revit ми продемонструємо Вам процес моделювання зовнішніх стін і покрівлі з сендвіч-панелей. Також з бібліотеки будуть використані елементи для закриття швів між панелями, гребінні профілі і т.д.

Сімейство сендвіч-панелей і кріпильних профілів

Ми покажемо як правильно налаштовувати специфікації для підрахунку кількості сендвіч-панелей, маркувати їх і робити винос видів і специфікацій на лист креслення.

Оформлення креслення розкладки сендвіч-панелей

Використовуючи можливості Autodesk Revit і бібліотеки ProdLib Ви зможете швидко створювати проекти будівель і споруд різного призначення із застосуванням сендвіч-панелей RUUKKI.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого заходу. По закінченню у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

  Ведучий і доповідачі:

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

Ведучий і доповідач:

Яловенко Володимир
Головний спеціаліст Аркада

Доповідач:

Лисенко Ігор,
Провідний інженер-проектувальник Rauta

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

Додаткове програмне забезпечення дивитися

Додаткові матеріали:

Додаткове пристрої