Меню Закрити

ВЕБІНАР. Autodesk: повний огляд CAD/CAM/CAE/PDM-систем. 17 жовтня об 11:00 (EEST, UTC+3)

Autodesk повний огляд CAD/CAM/CAE/PDM-систем

ПрАТ «АРКАДА» запрошує Вас приєднатися до нашого онлайн-заходу:
«Autodesk: повний огляд CAD/CAM/CAE/PDM-систем», який відбудеться 17 жовтня об 11:00
.

Сучасна ситуація на виробничому ринку України вимагає швидких, якісних та міжнародно визнаних рішень в умовах обмеженості людських і матеріальних ресурсів. Впровадження рішень від визнаних лідерів ринку є правильним шляхом для вирішення таких завдань.

Компанія Autodesk має більш як 40-річний досвід і надійну репутацію в галузі програмного забезпечення для проектування та виробництва. Але скільки ви знаєте про їхні продукти? Багато хто створює креслення та схеми в AutoCAD, деякі моделюють в Inventor або створюють CNC-програми в PowerMill, а нове покоління захоплене Fusion 360. Проте це лише маленька частина знань про продукти Autodesk.

На нашому заході ми продемонструємо весь спектр взаємопов’язаних систем, розроблених Autodesk, які вирішують різноманітні завдання у сфері машинобудування та суміжних галузях. Ви дізнаєтеся про широкі можливості в області проектування, ознайомитеся з різноманітними системами інженерних розрахунків, дізнаєтеся, що Autodesk пропонує для виробництва прес-форм та виробів із листового матеріалу, розглянете, які системи корисні для різних завдань механообробки, відкриєте для себе світ генеративного дизайну та 3D-друку, і дізнаєтеся про системи, які дозволяють керувати конфігураціями та змінами ваших виробів.

Приєднуйтесь до нас і дізнайтеся більше. Це, безумовно, перший в Україні 💙💛  захід на таку обширну тему. Ми готові надати докладні відповіді на ваші запитання та допомогти з впровадженням рішень, які вас зацікавлять.

📅 Дата: 17 жовтня  2023 року

🕒 Час: 11:00 за київським часом

🔗 Реєстрація

Реєструйтеся та приєднуйтесь до нас у вівторок 17 жовтня.

ЗАХІД  ЗАВЕРШЕНО!

Доповідач:
Маринич Руслан Вікторович

Маринич

 

АКЦІЯ. 💥 Купити Autodesk Fusion 360 зі знижкою 33% до 31 жовтня 2023 року

Детальніше >>

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk, звертайтесь до менеджерів відділу продажів АРКАДА,
золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

+380 44 502-33-35  
+380 093 540-05-25 Lifecell  
або за e-mail:common@arcada.com.ua