Меню Закрити

Нова хмарна платформа Autodesk Construction Cloud – Ваші ефективні комунікації. 2 червня об 11:00 (EEST, UTC + 3) Вебінар

Нова хмарна платформа Autodesk Construction Cloud - Ваші ефективні комунікації

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас на вебінар, де розповість про нові можливості в управлінні процесами проектування і будівництва з використанням хмарної платформи Autodesk Construction Cloud.

Нещодавно компанія Autodesk змінила склад архітектурно-будівельної колекції і розширила лінійку хмарних сервісів. Саме цим нововведенням і буде присвячений наш вебінар, де ми зробимо огляд єдиного середовища загальних даних Autodesk Construction Cloud.

Нова хмарна платформа забезпечує спільну роботу команд, передачу даних і інтеграцію робочих процесів на всьому проектному просторі від офісів до будмайданчика. Autodesk Construction Cloud – це необхідний інструмент для генеральних підрядників, постачальників окремих видів будівельних послуг, проектних бюро і власників об’єктів.

Проектування, планування та управління будівництвом в середовищі загальних даних Autodesk Construction Cloud

Більш докладно буде показаний сервіс Autodesk DOCS, що є єдиною середовищем загальних даних для всіх користувачів і учасників проекту. Також будуть продемонстровані сервіси спільної роботи не тільки в Autodesk Revit, але і в AutoCAD Plant3D, і в AutoCAD Civil 3D, що в свою чергу дозволить перейти на новий рівень взаємодії між інженерами при проектуванні.

Єдине середовище загальних даних Autodesk Construction Cloud

Застосування хмарних технологій дозволить Вам спростити процеси документообігу, погоджень, передачі і зберігання документації, а також підвищить швидкість і спростить комунікацію всередині вашої організації і при роботі із суміжниками.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб купивши Autodesk Construction Cloud, Ви змогли легко планувати і управляти архітектурно-будівельними проектами. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

Ведучий і доповідач:

Лопатин Едуард Юрійович

Лопатин Едуард Юрійович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО