Меню Закрити

Верифікація обробки та налагодження керуючих програм для верстатів з ЧПУ в Autodesk CAMplete. 10 листопада о 14:00 (EEST, UTC + 3) ВЕБІНАР

Верифікація обробки та налагодження керуючих програм для верстатів з ЧПУ в Autodesk CAMplete

CAMplete верифікація керуючих програм – сучасне рішення для виробництва.

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас взяти участь у вебінарі, присвяченому рішенню Autodesk CAMplete для верифікації обробки і відладці керуючих програм для верстатів з ЧПУ.

Чи виникали у вас ситуації, коли траєкторії руху інструменту відмінно виглядають при візуалізації в САМ-системі, але не верстаті? Тепер Ви можете не турбуватися про це, тому що Autodesk CAMplete усуває розрив між САМ-системами та обладнанням і надає інструменти необхідні для моделювання обробки.

Autodesk CAMplete верифікація керуючих програм

Autodesk CAMplete дає можливість виявити зіткнення між компонентами верстата, інструментами, деталями, пристосуваннями і кріпленнями. Точне моделювання вашого робочого середовища гарантує безпеку, готовність програм до запуску і ваш спокій.

Autodesk CAMplete моделювання вашого робочого середовища

Autodesk CAMplete дозволяє імпортувати файл обробки з різних САМ-систем (PowerMILL, FeatureCAM, Mastercam, Esprit, SolidCAM і ін.), сформувати керуючу програму і зробити верифікацію обробки на 3D-моделі верстату на основі G-кодів.

Autodesk CAMplete тісно співпрацює з провідними постачальниками обладнання, такими як, Haas, Doosan, Hermle і ін. для забезпечення повної сумісності.

На вебінарі будуть розглянуті наступні питання:

  • CAMplete верифікація керуючих програм. Огляд можливостей.
  • Приклади передачі даних з різних CAM-систем.
  • Виявлення різних проблем і їх рішення в інтуїтивно зрозумілій середовищі CAMplete.
  • Відправлення на верстат перевіреної, оптимізованої керуючої програми.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб, купивши Autodesk CAMplete, Ви поліпшили якість обробки, гарантували безпеку і готовність керуючих програм до запуску.

По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

 Ведучий і доповідач:

Тинкалюк Дмитро Анатолійович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ПрАТ «АРКАДА» візьме участь в XX Міжнародному промисловому форумі, який пройде в Києві з 16 по 19 листопада 2021 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD/CAM/CAE-рішення компаній Autodesk, SolidWorks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: Autodesk Fusion, PowerMILL, FeatureCAM і Mastercam.

До зустрічі в Києві 16-19 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Fusion 360 Machining Extension, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua