Меню Закрити

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який пройде в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року.

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який пройде в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який пройде в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд 3D22 і подискутувати «вживу» про тенденції і рішеннях для машинобудівного проектування та виробництва.

Ви побачите CAD/CAM/CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей Autodesk Fusion і Solidworks, CAD/CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ PowerMill, FeatureCAM і MasterCAM. Обговоримо можливості розрахункових модулів Altair і нову Web-платформу нашої системи технологічної підготовки і планування виробництва APS-Підприємство.

Представники ДКБ Південне, що будуть працювати на нашому стенді, розкажуть як створюють свої космічні вироби з використанням програмного забезпечення Autodesk Inventor і Autodesk Vault і виробляють їх із застосуванням 3D-друку.

А ще ми починаємо просувати колаборатівні роботи компанії Kassow Robots. Про все це в вебінарах не розкажеш. Приходьте!!!

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.

Вибираючи нас, ви набуваєте партнера для реалізації своїх ідей

З усіх питань щодо придбання програмного забезпечення, будь ласка, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:
(044) 502-33-35,
(068) 990-45-86  Киевстар
(095) 026-70-90  Vodafone
або за e-mail: common@arcada.com.ua