Меню Закрити

АРКАДА підписала реселлерсій контракт з компанією Altair, розробником ПО для мультидисциплінарного аналізу.

Співпраця розширює географію діяльності компанії Altair в Східній Європі

Компанія Altair (Nasdaq: ALTR), глобальна технологічна компанія, що надає рішення в області розробки продуктів, високопродуктивних обчислень і аналізу даних, сьогодні оголосила про підписання нового реселерського угоди з АТ «АРКАДА» для регіону України. АРКАДА уповноважена здійснювати поставки всього портфеля програмного забезпечення Altair, включаючи Altair HyperWorksTM, Altair solidThinkingTM, Altair PBS WorksTM і Altair SmartWorksTM.

АРКАДА надає проектним організаціям і промисловим підприємствам комплексні технологічні рішення для всіх видів проектних і дослідно-конструкторських робіт. Здійснює технічну підготовку виробництва та виготовлення продукції в галузі будівництва, інжинірингу та геоінформаційних систем. Відповідно до філософії АРКАДА, що полягає в досягненні реальної практичної цінності САПР, її глибоко спеціалізована команда також пропонує висококваліфіковану підтримку та послуги, такі як тренінги та вебінари.

«Приєднавшись до нашої спільноти реселерів, АРКАДА стає сильним партнером на українському ринку. Я впевнений, що ми збільшимо свою присутність в регіоні, а також надамо нашим нинішнім і майбутнім клієнтам прямий доступ до нашого портфеля продуктів і послуг », – сказав переказує Афсарідіс, регіональний керуючий директор Altair в Східній Європі.

«Сьогодні в епоху розвитку технологій штучного інтелекту, генеративного проектування, застосування нових типів матеріалів і проектних рішень роль математичного моделювання та аналізу поведінки об’єктів в різних середовищах і процесах різко зростає. Наші клієнти, в першу чергу українські компанії, все більше інтегруються на світовий ринок високотехнологічної продукції і потребують рішень, подібних рішень Altair », – зазначив Віктор Овчинников, генеральний директор АТ« АРКАДА ».

Про компанію Altair (Nasdaq: ALTR)

Altair

Altair – глобальна технологічна компанія, що надає програмне забезпечення та хмарні рішення в області розробки продуктів, високопродуктивних обчислень (HPC) і аналізу даних. Altair дозволяє організаціям широкого галузевого сегмента більш ефективно конкурувати в взаємопов’язаному світі, створюючи при цьому більш стійке майбутнє. Для отримання більш докладної інформації відвідайте веб-сайт www.altair.com

Про компанію АРКАДА

АРКАДА – український постачальник програмного забезпечення для автоматизації машинобудівної та будівельної галузей. Протягом 25 років забезпечує поставки та впровадження комплексних рішень для промислових підприємств України.