Меню Закрити

Аркада отримала нову авторизацію по CAM напрямку компанії Autodesk.

АТ «АРКАДА», виконавши всі необхідні вимоги по сертифікації фахівців і здавши відповідні іспити, стало авторизованим партнером компанії Autodesk по лінійці програмних продуктів для виготовлення виробів на верстатах з ЧПУ та програмування промислових роботів. Фокусування на даному напрямку бізнесу дозволить компанії разом з провідними виробничими колективами України створювати сучасні рішення, які затребувані ринком, що динамічно розвивається.
Лінійка САМ-рішень компанії Autodesk включає в себе:
Autodesk PowerMill Autodesk PowerMill – призначений для програмування складних видів фрезерної обробки на багатоосьових верстатах ЧПУ. Велика кількість стратегій обробки і повне моделювання обробки, автоматичне запобігання зіткнень і динамічний контроль верстата дозволять на етапі розробки керуючих програм зробити їх коректними і максимально безпечними. Інтегрований в PowerMill інтерфейс для програмування промислових роботів підтримує обладнання, що має можливість установки шпиндельних головок або промислових лазерів.
Autodesk FeatureCAM Autodesk FeatureCAM – система, призначена для швидкої розробки керуючих програм для фрезерних, токарних, токарно-фрезерних, верстатів швейцарського типу і верстатів з ЧПУ. Завдяки спеціальному інструментарію, програма забезпечує розпізнавання типових конструктивно-технологічних елементів, автоматичний підбір рекомендованих режимів і методів обробки, що дозволяє досягти виключно високого ступеня автоматизації прийняття рішень. За допомогою FeatureCAM навіть початківець програміст-технолог зможе розробити надійну керуючу програму, що забезпечить якісне виготовлення деталі на багатоосьовому верстаті з першого разу і без поломок.
Autodesk PowerInspect Autodesk PowerInspect – ефективна CAI-система для контролю точності виготовлення продукції, що дозволяє порівнювати дані фактичних замірів з теоретичної CAD-моделлю. Працює практично з усіма типами контрольно-вимірювальними машинами (КВМ).
Autodesk PowerShape Autodesk PowerShape – проста в освоєнні і застосуванні CAD-система, що поєднує можливості поверхневого, твердотільного і фасетного 3D-моделювання. Має ефективний функціонал для реверсивного інжинірингу та відновлення пошкоджених імпортованих даних.
АТ «АРКАДА» пропонує своїм замовникам якісне навчання та технічну підтримку САМ-рішень компанії Autodesk, що дозволить підприємствам підвищити ефективність розробки нових виробів і прискорити їх виробництво. Найближчим часом ми почнемо цикл вебінарів про анонсовані програмні продукти.