Меню Закрити

АРКАДА представила інноваційні технології для проектування та виробництва виробів на Міжнародному промисловому форумі 2021

АРКАДА, золотий партнер Autodesk та постачальник комплексних CAD/CAM/CAE рішень для машинобудівної галузі, в період з 16 по 19 листопада взяло участь у Міжнародному промисловому форумі 2021 року. Галузева виставка, яка проходила в умовах жорсткого карантину «червоної зони», приємно здивувала нас розширенням експозиції порівняно з попереднім роком та кількістю відвідувачів.

Незважаючи на те, що на Форум допускалися тільки відвідувачі, що вакцинували або мають діючий тест, на стендах провідних світових лідерів з виробництва та продажу обладнання Hermle, DMG MORI, TL Technologi, Galika утворювалися стовпотворіння та черги, звучала німецька та англійська мова. Як ніколи, у великій кількості були представлені роботи та робототехнічні комплекси. Українські компанії представили широкий спектр обладнання, що виробляється і поставляється, а також різноманітні послуги для промислового ринку.

Гості виставки представляли всі регіони України, і переважно це були представники «нової хвилі» українського виробництва: дрібні та середні підприємства зі сфери сільгоспмашинобудування, харчового обладнання, авіатехніки, електроніки, частково орієнтовані на роботу з іноземним замовником. Як сказав один із відвідувачів нашого стенду: «Ми приїхали закупити верстати».

АРКАДА представила на форумі CAD/CAM/CAE рішення для інженерних та виробничих завдань, а також 3D маніпулятори (3D миші) для роботи з комп’ютерною графікою. Особливим інтересом на нашому стенді користувалися інноваційні системи для комплексного вирішення проектно-виробничих завдань та генерації програм для верстатів з ЧПУ. Autodesk Fusion та Autodesk CAMplete.

Вперше відвідувачі виставки могли побачити роботу програмного забезпечення Autodesk CAMplete для постобробки NC-кодів та моделювання G-кодів. За допомогою CAMplete забезпечується постобробка, перевірка та моделювання G-коду для різних видів верстатів з ЧПУ. Система імпортує дані з провідних CAM програм, а потім використовуючи перевірені постпроцесори та високоточні 3D моделі верстатів, швидко створює високоякісний ЧПУ код обробки виробу без колізій з частинами верстата та інструментальним оснащенням.

Відвідувачів нашого стенду, особливо представників молодих компаній, яким необхідне швидке виведення продукції на ринок, цікавило доступне та комплексне рішення Autodesk Fusion. Це хмарна інтегрована платформа для дизайну, проектування та розрахунків, підготовки ЧПК програм та 3D друку, розкрою, спільної роботи. Розумні інвестиції в Autodesk Fusion дозволяють невеликим компаніям використовувати технології штучного інтелекту та генеративного дизайну, інтуїтивний інтерфейс, мобільність та швидкість хмарної інтегрованої платформи.

На сьогоднішній день компанія Autodesk пропонує безліч рішень для машинобудівної галузі, починаючи від систем автоматизованого проектування та управління проектними даними до систем управління виробництвом. Autodesk Inventor, Inventor Nastran, AutoCAD Electrical, Vault Professional, PowerMill та FeatureCAM давно стали де-факто стандартом у машинобудуванні України, а українські компанії, які хочуть створювати свої вироби у нових підходах та парадигмах, використовують їх та активно впроваджують нововведення у свої робочі процеси.

Після панування, протягом останніх півтора року доволі депресивного настрою, проведення Промислового Форуму підвищило оптимізм у галузі та продемонструвало, що в українській промисловості, відбуваються глибинні перетворення і на ринок виходять нові молоді компанії, готові до нових технологій і світ, що швидко змінюється.

Ми, АРКАДА, сподіваємося, що наші знання та досвід допоможуть Вам досягти оптимальних результатів у бізнесі, технологіях та інноваціях.