Меню Закрити

3D і BIM моделі на Ваш веб-сайт за 10 хвилин. 20 жовтня об 11:00 (EEST, UTC + 3). ВЕБІНАР

Якщо у вас є 3D моделі створені в AutoCAD, 3D Max, Inventor або BIM моделі, створені в Revit, Tekla і інших додатках, ви можете використовувати просте рішення від компанії Autodesk, щоб презентувати на своєму сайті ці моделі і креслення для ваших потенційних клієнтів.

З програмою Autodesk Fusion 360 Team – Participant CLOUD Ви можете використовувати 3D і BIM моделі для web-комунікацій.

Відвідувачі Вашого сайту зможуть переглядати та досліджувати Ваші інтерактивні 3D моделі, крутити і робити перерізи, розібрати і зібрати, робити заміри, походити всередині і зовні, роздрукувати 3D-вид або креслення. При цьому сама модель буде знаходитися в захищеному хмарному сховище і її не зможуть завантажити або використовувати.

Чудова можливість для маркетингу і реклами Ваших виробів та проектів!

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас на вебінар, де продемонструє цей функціонал програмного забезпечення Autodesk Fusion 360 Team Participant, і на прикладі поетапно буде розглянута технологія робіт по створенню і розміщенню інтерактивної моделі.

  • Підготовка 3D або BIM моделі.
  • Створення папки проекту на хабі в хмарному сховищі.
  • Завантаження спрощеної 3D-моделі.
  • Отримання прямого посилання і коду впровадження для вашого веб-сайту в форматі html.

Як виглядають інтерактивні моделі на сайті

Що можна робити з інтерактивними моделями відео

Надихайте своїх клієнтів і представляйте свої вироби і проекти в режимі реального часу в 3D, інтерактивно і в фотореалістичному якості. Використовуйте легкодоступний в освоєнні, інтуїтивний інтерфейс хмарних рішень від Autodesk для свого бізнесу.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб, купивши Autodesk Fusion 360 Team Participant CLOUD, Ви могли комуніцирувати через свій веб-сайт на новому рівні 3D.

По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

 Ведучий і доповідач:

Плащевский

Плащевський Павло Володимирович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Fusion 360 Team Participant, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua