Меню Закрити

Вбудовуйте 3D- або BIM-моделі на свій web-сайт, роблячи його інтерактивним, за допомогою хмарних технологій Autodesk

Якщо у вашій компанії є 3D-модель виробу або BIM-модель будівлі, то ви можете вбудувати її на Ваш web-сайт за допомогою Autodesk Fusion 360 Team – Participant CLOUD. Відмінна можливість для маркетингу і реклами Ваших проектів!

На вашому сайті відвідувачі отримають доступ до перегляду та дослідженню Вашої інтерактивної 3D моделі, зможуть покрутить і зробити перерізи, розібрати і зібрати, зробити виміри, походити всередині і зовні, роздрукувати 3D-вид або креслення. При цьому сама модель буде знаходиться в захищеному хмарному сховищі й відвідувачі не зможуть її завантажити, чи використовувати.

*) Інструменти взаємодії та дослідження 3D моделі

Інтерактивна 3D модель стартера-генератору

Надихайте своїх клієнтів і представляйте свої продукти в режимі реального часу в 3D, інтерактивно й у фотореалістичній якості.

Інтерактивна BIM модель торгового центру

Для того щоб отримати код для Вашого web-сайту, Вам не потрібно володіти додатковими знаннями. Розмістивши модель в хмарному сховищі Autodesk Fusion 360 Team, Ви генеруєте код для вбудовування однією командою. Копіюєте його і передаєте web-дизайнеру.
Використовуйте легкодоступний в освоєнні, інтуїтивний інтерфейс хмарних рішень від Autodesk для свого бізнесу.

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Fusion 360 Team – Participant CLOUD, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua